Władze

 

Kadencja w roku akademickim 2016/2017

Prezes: Joanna Pytka, e-mail : joanna.pytka@stud.umed.lodz.pl
Vice- Prezes: Monika Olek, e-mail: monika.olek@stud.umed.lodz.pl
Sekretarz: Weronika Czwartek, e- mail: weronika.czwartek@stud.umed.lodz.pl
Skarbnik: Michał Gontarek, e- mail: michal.gontarek@stud.umed.lodz.pl
Członek Zarządu: Karolina Krajda, e- mail: karolina.krajda@stud.umed.lodz.pl

Rada ŁTSML:

I rok- Edmund Koronkiewicz
II rok- Piotr Nazarek
III rok- Julia Czerwińska, Anna Krakowska
IV rok- Olga Janas, Mateusz Matysek
V rok- Katarzyna Niebudek, Marta Górska

Opiekun ŁTSML:

dr hab. n. farm. prof. nadzw. UM. Ewa Balcerczak

Kadencja w roku akademickim 2015/2016

Zarząd ŁTSML:
Prezes: Milena Pązik, e-mail: milena.pazik@stud.umed.lodz.pl
Vice – Prezes: Dominika Florek, e-mail: dominika.florek1@gmail.com
Sekretarz: Katarzyna Niebudek, e-mail: katarzyna-niebudek@wp.pl
Skarbnik: Joanna Pytka
Członek Zarządu: Sylwia Wasiak

Rada ŁTSML:
I rok: Michał Gontarek
II rok: Aleksandra Chmiel, Anna Krakowska
III rok: Olga Janas, Emilia Radziwołek
IV rok: Marta Górska, Joanna Leks
V rok: Katarzyna Ostrowska, Aleksandra Fercho

Opiekun ŁTSML:
Prodziekan ds. Oddziału Medycyny Laboratoryjnej
dr hab. n. farm. prof. nadzw. UM. Ewa Balcerczak

Członkowie wspierający:
mgr Edyta Kępa – członek Komitetu Założycielskiego, Vice – Prezes ŁTSML (kadencja 2012/2013), tytuł członka wspierającego oficjalnie nadany 16 listopada 2014r. podczas I Ogólnopolskiej Konferencji Studentów Medycyny Laboratoryjnej „Młodzi Diagności w Łodzi”

mgr Aleksandra Kucicka – pomysłodawczyni, członek Komitetu Założycielskiego, Prezes ŁTSML (kadencja 2012/2013, 2013/2014), tytuł członka wspierającego oficjalnie nadany 16 listopada 2014r. podczas I Ogólnopolskiej Konferencji Studentów Medycyny Laboratoryjnej „Młodzi Diagności w Łodzi”

Członkowie honorowi:
dr hab. n. farm. prof. nadzw. Ewa Balcerczak – Prodziekan ds. Oddziału Medycyny Laboratoryjnej, opiekun ŁTSML; tytuł członka honorowego oficjalnie nadany 16 listopada 2014r. podczas I Ogólnopolskiej Konferencji Studentów Medycyny Laboratoryjnej „Młodzi Diagności w Łodzi”

 

Kadencja w roku akademickim 2014/2015

Zarząd ŁTSML:
Prezes: Milena Pązik, e-mail: milena.pazik@stud.umed.lodz.pl
Vice – Prezes: Dominika Florek, e-mail: dominika.florek1@gmail.com
Sekretarz: Katarzyna Niebudek, e-mail: katarzyna-niebudek@wp.pl
Skarbnik: Joanna Chojnacka, e-mail: chojnacka.j.k@gmail.com
Członek Zarządu: Agnieszka Tomaszewska

Rada ŁTSML:
I rok: Anna Krakowska, Sylwia Wasiak
II rok: Aneta Sikora, Izabela Grzyb
III rok: Joanna Satała, Joanna Leks,
IV rok: Katarzyna Ostrowska, Aleksandra Fercho
V rok: Paulina Młudzik, Karolina Klatte

Kadencja 2013/2014

Zarząd:
Prezes: Aleksandra Kucicka
Vice-Prezes: Joanna Satała
Sekretarz: Agnieszka Sobczak
Skarbnik: Milena Pązik
Członek Zarządu: Paulina Wołoszyn

Rada:
I rok: Aneta Sikora i Dominika Florek
II rok: Katarzyna Niebudek i Joanna Leks
III rok: Aleksandra Fercho i Katarzyna Ostrowska
IV rok: Paulina Młudzik i Karolina Klatte
V rok: Kamila Raus i Paulina Żelechowska

 

Kadencja 2012/2013

Zarząd:
Prezes: Aleksandra Kucicka
Vice – Prezes: Edyta Kępa
Sekretarz: Agnieszka Sobczak
Skarbnik: Dominika Józefczyk
Członek Zarządu: Marta Bonczysta

Partnerzy